Portfel do 100 zł

Portfel

Nie ma nic gorszego niż stary, rozpadający się portfel, którego wstydzimy się wyjąć, płacąc za zakupy. Wielu z nas okłada w nieskończoność zakup nowego portfela, usprawiedliwiając się wieloma innymi, ważniejszymi wydatkami. Tymczasem portfele wcale nie są takie drogie! Zarówno damski, jak i męski portfel można kupić za mniej niż stówę.

portfel męski
Męski portfel

Jaki portfel ze skóry naturalnej poniżej 100 zł kupić?

Okazuje się, że przeznaczając 100 zł na zakup portfela, wcale nie jesteśmy skazani na skórę ekologiczną. Portfele ze skóry naturalnej kosztują zazwyczaj ok. 200-300 zł. Jednak we wszystkich sklepach z galanterią skórzaną, bardzo często można trafić na bardzo korzystne promocje (np.: portfele marki Wittchen). Wtedy to skórzane portfele można kupić ceny w granicach 80-100 zł. Warto zatem regularnie przeglądać internetowe sklepy znanych marek takich jak Witchen, Ochnik, Krening, Kuc, Puccini etc. i polować na różne promocje i przeceny. W ten sposób możemy zostać posiadaczami dobrego, markowego portfela za dużo niższe pieniądze niż normalnie. Tanie skórzane portfele można znaleźć także na Allegro oraz różnych sklepach on-line z galanterią skórzaną.

Czytaj także  Jaki krawat wybrać do garnituru?
Portfel Wittchen
Portfel Wittchen

Portfele a udane zakupy – jak się przygotować?

Aby nie musieć przeglądać całej, wielostronicowej oferty, warto już na wstępie określić przedział cenowy, jaki nas interesuje, lub przesortować produktu według rosnącej ceny. Jednak kupując u sprzedawcy mało wiarygodnego, nie masz całkowitej pewności, że wybrany produkt jest naprawdę wykonany ze skóry naturalnej, a nie imitującej ją skóry ekologicznej. Dobrym pomysłem dla poszukujących tanich portfeli ze skóry naturalnej może być odwiedzenie małych, osiedlowych sklepiki z galanterią skórzaną. Znajdziemy tam portfele naprawdę wysokiej jakości, chociaż pozbawione firmowego znaczka.

Portfele ze skóry ekologicznej – tańsza alternatywa

O ile w przypadku portfeli ze skóry naturalnej, aby kupić coś poniżej 100 zł, musimy wypatrywać promocji, przecen i okazji, to ze znalezieniem portfela ze skóry ekologicznej w tym przedziale cenowym nie ma już takiego problemu. Ekoskóra to tworzywo sztuczne, które bardzo skutecznie imituje skórę naturalną. Wyroby ze skóry ekologicznej wyglądają także bardzo elegancko i są solidnie wykonane. Zapewne nie będą służyły nam tak długo, jak te ze skóry naturalnej, ale też nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Takie portfele możemy znaleźć w sieci w ofercie sklepów on-line z galanterią oraz na allegro. Dobrym rozwiązaniem jest także poszukanie portfela w sklepach odzieżowych, które często w swojej ofercie mają także dodatki takie jak torby, paski i portfele właśnie.

Czytaj także  Jaki szal do czarnego płaszcza?

Portfele sportowe

Portfele sportowe także bardzo często można kupić za mniej niż 100 zł. Znajdziemy je w ofercie wszystkich sklepów sportowych. Produkowane są przez takie marki jak Adidas, Nike, Puma, Reebok. Niestety portfele w sportowym stylu nie każdemu będą się podobać i nie każdemu wypada je nosić. Świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które praktycznie nie rozstają się ze sportowymi ubraniami np. sportowcy, trenerzy, instruktorzy, wielcy miłośnicy aktywności fizycznej. Takie portfele przypadną do gustu także nastolatkom.